New York City je sexy, štýlové a jednoducho nemá konkurenciu.

Brooklyn Bridge

Naše najoblúbenejšie mesto na svete opäť potvrdilo, že je sexy, štýlové a jednoducho nemá konkurenciu. Fráza mesto, ktoré nikdy nespí sa môže zdať ako klišé, ale zábava je tu na každom kroku. Hip bary a kaviarne sa rozrástli ako huby po daždi po celom svete, avšak len v NYC nájdete tu jedinečnosť v rôznorodej forme.

Tu je zopár nápadov kam vyraziť za kultúrou v Big Apple.

SLEEP NO MORE v hoteli McKITTRICK HOTEL

Predstavenim v spomínanom hoteli sme boli doslova odrovnaní. Pre uchovanie tajomnosti vám prezradim len toľko, ze 3 hodinové predstavenie v 5 poschodovom hoteli, počas ktorého majú hostia na tvárach idetické masky, čo už samo o sebe vytvára surreálny magický pocit zmetenosti. Na vytvorenie tej úplnej dokonalosti nechýba cocktail bar a živé hudobné predstavenia na záver, ktoré vás prenesie do 50. rokov. Vyrazte do hotela trošku skôr a užite si výhľad na veľkomesto zo strechy hotela s užasným barom a skvelou pizzou.

McKittrick Hotel, New York City

Sleep No More

COMEDY CELLAR

V Comedy Cellar hosťujú tých najznámejších stand up komikov z celého sveta. Intímna atmosféra v tomto útulnom bare vytvára super preponenie medzi účinkujúcimi a hosťami. Pravidla baru určujú zakúpenie si minimálne 2 drinkov, čiže nechodte s prázdnou peňaženkou.

Termíny, ceny a účinkujúcich nájdete tu.

Comedy Cellar

OFF BROADWAY

Menšia ale rovnako populárna a kvalitná ako Broadway je produkcia OFF BROADWAY, kde nájdete veľkodiela ako Something Rotten, za prijateľnejšie ceny a intímnejšiu atmosferu.

Program a ceny najnovších ptedstavení nájdete tu.

Something Rotten

LIVE MUSIC

Los Angeles je pravdepodobne domovom hudobných vydavateľstiev, avšak nikde inde na svete nenájdete toľko barov so živou hudbou ako v Big Apple.

Cez pivničné priestory pretransformované na tmavé rockové bary, stredne veľké koncertné priestory, kde mnoho známych kapiel zažilo svoj prvý gig, až po svetoznáme divadelné a koncertné sály ako Madison Square Garden , Radio City Music Hall a Carnegie Hall. A zopár menších rockových podnikov, ktoré stoja za povšimnutie ako Pianos, Arlene’s Grocery,Mercury lounge a nakoniec The Bowery Ballroom.

The Bowery Ballroom

Páčil sa ti článok? Možno ťa zaujme aj:

FREE & CHEAP THINGS TO DO IN NYC IN SUMMER

New York City